Благодійний фонд «Милосердя» створив у нашому місті гуманітарні хаби
Благодійний фонд «Милосердя» створив у нашому місті гуманітарні хаби, аби забезпечити людей необхідними речами.
Кожного дня чимало людей приходять вибирати собі одяг та взуття
Всі речі в хорошому стані: їх або передали з інших міст, як «гуманітарну допомогу», або принесли з дому небайдужі містяни. Пліч-о-пліч волонтери фонду «Милосердя» відбирають тільки хороший, незношений одяг і взуття, сортують за віковими категоріями й за видом: літнє чи зимове, дитяче чи доросле, з легкої тканини тощо.
Нажаль, чимало переселенців виїхали в тому, у чому були одягнені, взявши з собою тільки документи, тому зараз у багатьох виникає потреба саме в теплих речах й взутті.
Якщо вам необхідні речі чи навпаки, є ті, якими ви можете поділитися, зприходьте до благодійного фонду.