2 листопада в смт. Власівка, Світловодської громади, відбулася церемонія прощання із загиблим Героєм Денисом Валентиновичем Шаблієм.

  • 158

Захисник загинув 28 жовтня 2022 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу у населеному пункті Давидів Брід, Херсонської області.
Денис Валентинович народився 20 жовтня 1987 року у місті Кременчук. У своєму рідному місті закінчив школу та училище №7. Проживав наш Герой у смт. Власівка разом з сім’єю. Улюбленими справами були мототехніка та автомобілі.
35-річний молодший сержант Денис Шаблій, був призваний під час мобілізації, служив командиром стрілецького відділення, стрілецького взводу 3 стрілецької роти, в/ч А 7361. 
Денис Шаблій– мужній воїн, який поліг за свою державу, захищаючи кожного з нас. За наш спокій, за майбутнє своїх близьких Денис заплатив найдорожчу ціну – віддав своє життя.
Наша громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Героя України. Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі.
Вічна пам’ять Герою, Захиснику України.
Слава Україні! Героям Слава!