ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка)

  • 60

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу на надання послуг з  вивезення побутових відходів (рідких) на території  Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка)

 

Виконавчий комітет Світловодської міської ради 16.11.2022 року оголошував конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка).

        Питання про конкурс на надання послуг з вивезення  побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка)  було розглянуто  « 15 » грудня 2022 року о 10.00 год. за адресою: каб. 19, вул. Героїв України, 14,  м. Світловодськ, Кіровоградської області.

      «Конкурсну документацію по проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка)» ніхто не отримував.

        На конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка), не надійшла жодна заява та не надана конкурсна пропозиція до конкурсу.

       Згідно п.25, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення  побутових відходів», в зв’язку з неподанням конкурсних пропозицій на конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких) на території Світловодської МТГ (м. Світловодськ, смт Власівка), конкурс визначається таким, що не відбувся.

 
 
 
Голова конкурсної комісії                                           Максим ІЛЬЧЕНКО