Сьогодні, 23 грудня, Світловодська громада провела в останню путь свого земляка, захисника України, лейтенанта Батяшова Сергія Олександровича.

  • 180

Сергій народився 23 червня 1983 року у місті Світловодськ. Навчався у Харківській інженерно-педагогічній академії та у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Воїн загинув 18 грудня 2022 року, при штурмі ворожих позицій на Бахмутському напрямку.
Герой був заступником командира добровольчого батальйону «Торнадо», ветераном російсько-Української війни, громадським та військово-політичним діячем. Справжній патріот, який пройшов надскладні випробування війною, починаючи з 2014 року. Завжди та в усьому проявляв мужність та вірність – слову, присязі, Україні. З 24 лютого воював в роті "УВО" у складі 112-ї бригади ТрО.

Прощалися з загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та на колінах. Він боровся, як герой та помер, як герой.
Висловлюємо  щирі співчуття рідним та близьким Героя. Вічна пам’ять Сергію!
Пам’ятатимемо кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі. Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України!