Нагадуємо, що Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

  • 154

 

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення України, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу: зміцнення національної єдності; консолідація українського суспільства; відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу; національно-патріотичне виховання молоді; суспільний діалог задля національної ідентичності; героїчне протистояння Українського народу; свобода світогляду, віросповідання та капеланство; інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 10. 10. 2022 по 22. 01. 2023 р.

Прийом конкурсних робіт забезпечується з 10. 10. 2022 по 06. 01. 2023 р. Оцінювання конкурсних робіт експертною радою — до 18. 01. 2023 р. Оголошення переможців — 22 .01. 2023 р.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: [email protected]), вказавши у темі повідомлення «На конкурс».

Додаткова інформація : за посиланням