24 грудня 2022 року  на базі Світловодського міського спортивного комплексу ім. А. Тузовського, пройшов баскетбольний турнір “Різдвяна зустріч”.

  • 96

У змаганнях взяли участь команда КДЮСШ №1 «Комети» (2006 та 2007 р.н.) та баскетбольна команда випускників, які тренуються на базі місцевого спортивного комплексу.

Зокрема, на турнірі з баскетболу, юнаки показали свою майстерність, бажання перемогти суперника, позитивні емоції, радість закинутих м’ячів. Одні грали на майданчику, а інші несамовито підтримували своїх друзів по команді, разом із тренерами. Турнір пройшов у дуже теплій і дружній атмосфері.

На завершальному етапі турніру привітали учасників змагань із заслуженою перемогою та віртуозною грою директор Світловодського МСК ім. А. Тузовського, тренер команд - В. Лисак, директор Світловодської КДЮСШ №1 - В. Мороз та старший суддя змагань М. Кушнір, які, завдяки підтримці меценатів, організували та вручили юнакам пам’ятні кубки, дякуючи батькам хлопців за виховання талановитих дітей та за вагомий вклад молоді у розвиток улюбленого виду спорту.