У Кропивницькому відбулась 4 хвиля глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT, яку втілює ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ.

  • 74

 

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо. За допомогою ментора команди учасників крок за кроком досліджують вибрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. У результаті команди створюють проектні ідеї та мають можливість залучити фінансування на їхнє втілення.

За 4 дні роботи дев'ять команд з міста Світловодська та команда з смт. Власівки Світловодської громади, розробляли власні цікаві проекти, щоб отримати кошти на їх фінансування. Зокрема, у команд було безліч ідей, для проектів, а саме створити: хелсі двіж, квест діджитал екскурсія для молоді та переселенців, проведення етно-фестивалів, проведення квестів, ремонт і обладнання спортивних майданчиків та кіноклуб у бомбосховищі.
Цей неймовірний boot camp був наповнений надзвичайною палітрою емоцій та ідей. За словами менторів, команди дуже вмотивовані та мають велике бажання робити корисні проекти для суспільства. 

Програму Upshift реалізовує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНИСЕФ)  за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку».