Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.
У Світловодській громаді сьогодні 30 грудня, провели в останню дорогу 30-річного Андрія Олександровича Бугайова.
Андрій Бугайов народився 27 липня 1992 року в м. Світловодськ. Навчався у Світловодській школі №1. Після її закінчення втупив до Кременчуцького льотного коледжу. Любив писати вірші та займався важкою атлетикою.
З 22 квітня 2022 року Андрій добровільно пішов боронити рідну землю. Служив водієм-заправником автомобільного відділення взводу матеріального забезпечення в/ч А4047.
Герой, вірний військовій присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України. 23 грудня 2022 року, загинув під час виконання службових обов'язків поблизу н.п. Новорайськ, Бериславського району, Херсонської області.
Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади та мешканці громади.
Вічна пам’ять Андрію та всім, хто поклав життя за Україну!
Міська влада висловлює співчуття родині та близьким загиблого. Світла пам’ять про Андрія назавжди залишиться у серцях кожного.