Сьогодні, 23 січня, у м. Кременчук провели в останню путь нашого земляка Валентина Криворучко. 

  • 113


Народився Валентин Олександрович 28 травня 1993 році у м. Світловодську, де навчався у школі №3. Згодом, після закінчення школи вступив до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Працював та проживав разом з дружиною і дітьми у м. Кременчук.
Валентин Криворучко – солдат, водій десантно – штурмового взводу, був мобілізований 16 вересня 2022 року.  Серце нашого захисника зупинилося 13 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка, Донецької області. Був одружений, без батька залишилось 2-є маленьких діточок…


Звістка про це відгукнулася болем у серцях усіх, хто знав і пам’ятає воїна Світла. Валентин залишив лише найкращі спогади про себе у пам’яті однокласників, друзів, колег.


Попрощалися з Героєм у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято Миколаївському соборі. Поховали Валентина Криворучка на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
Важко стримати сльози, важко щось взагалі говорити. Знаємо на 100%, що ми ніколи не пробачимо ворогу, ми будемо битися до кінця і ми переможемо! Слава Україні, слава її Героям, які не вмирають.
Висловлюємо співчуття родині та близьким загиблого. Світла пам’ять про Валентина назавжди залишиться у наших серцях.


Фото взято з відкритих джерел: https://kremenchuk.tv/?p=52785