Як діти Світловодської громади отримуватимуть освіту у 2023 році 

  • 85


 
Маємо зазначити, що на сьогоднішній день є відсоток батьків нашої громади, які вважають за потрібне вивести школярів на очну форму навчання. 
 
Саме з цього приводу 23 січня в Управлінні освіти молоді та спорту Світловодської міської ради відбулась нарада директорів закладів середньої освіти під головуванням начальника освіти молоді та спорту В. Кореняка, при заступнику міського голови з гуманітарних питань Ю. Орловій. 
 
На нараді посадовці нагадали, що перш за все за життя і здоров'я дітей в закладах освіти, відповідальність несе засновник, директор і вчитель під час уроку. 
 
Крім того наразі існує і продовжує діяти рішення 33-ї позачергової сесії міської ради, відповідно до якого місцеві депутати прийняли рішення про дистанційну форму навчання на період військового стану. 
 
 Начальник управління освіти, молоді та спорту розповів, що для того аби змінити форму навчання на змішану чи очну, педагогічним та батьківським колективам потрібно звернутися до депутатів міської ради. 
 
Порядок зміни форми навчання може  відбутися через внесення змін до рішення сесії міської ради,- саме це є дієвим способом. 


 
На сьогодні, заклади загальної середньої освіти продовжують навчання за дистанційною формою.  
 
Заклади освіти та педагогічні колективи зобов’язані надавати освітні послуги належної якості та вчасно. Таким чином, у випадку зміни графіку відключень електроенергії, вчителі мають здійснювати попередньо запис своїх уроків та надавати їх всім учням.