Міський голова провів зустріч з активною молоддю міста. 

  • 83

Міський голова провів зустріч з активною молоддю міста ГО «Потрібні тут», за підтримки «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН(UNICEF).

 

Метою зустрічі було представлення та реалізація власних проектів, які молоде покоління Світловодської громади, має на меті втілити в життя. З боку влади було запропоновано розвиток молодіжної ради, яка матиме можливість брати участь у розвитку міста загалом. Зокрема, з кожного боку було отримано безліч запитань та пропозицій щодо співпраці. 

 

Крім того, Андрій Маліцький розповів учасникам про своє бачення розвитку міста, поділився з молодими людьми проблемами та шляхами їхнього вирішення, ознайомив з проведеною роботою. В свою чергу, присутні висловили свої побажання та довели, що готові працювати на благо рідного міста, змінюючи його на краще. 

 

Варто зазначити, що у Світловодській громаді виросло молоде покоління активних, небайдужих людей, які готові працювати на благо рідного міста – покоління, яке мислить прагматично, неординарно, креативно і прагне реалізовувати свої знання на практиці.  Бо саме від молоді, залежить розвиток міста, нашого краю, нашої країни.