5 лютого у Світловодську пройшов вечір пам’яті Андрія Кузьменка, соліста групи «Скрябін». 

  • 127


На заході було організовано благодійний ярмарок, акустичний концерт та перегляд фільму «Скрябін. Постскриптум». 
Згадати пісні легендарного виконавця прийшло чимало жителів та гостей міста. Вечір пам’яті пройшов у теплій, дружній атмосфері. 
Під гітару, разом з гуртом "Dream West", всі хором співали “Маршрутка”, а під ліричні композиції зал засвітився ліхтариками. Скрябін був справді великою людиною, яку варто пам’ятати, - він став легендою сьогодення, - волонтер, патріот, музикант. 
Крім того, на заході також була скринька, до якої кожен охочий міг кинути свій донат. Всі зібрані кошти будуть передані на підтримку ЗСУ. 
 
Крім того, до збору коштів долучились і працівники виконавчого комітету Світловодської міської ради, які зібрали 37 тис. грн. для наших воїнів. Всього для наших захисників було зібрано 49 тис. 801 гривню  
Представники гурту "Dream West" вражені щирістю  та єдністю нашої громади. Ми ж в свою чергу дякуємо виконавцям та організаторам за такі потужні і в водночас душевні враження. Ми єдині, – ми непереможні. 
 
Нагадаємо: Андрій Кузьменко потрапив у смертельне ДТП 2 лютого 2015 року біля с. Лозовата Дніпропетровської області повертаючись в Київ з концерту, що проходив в Кривому Розі. Близько 8:20 позашляховик артиста зіткнувся з молоковозом. Кузьменко помер на місці. Співакові було 47 років.