Днями на базі Світловодського міського спортивного комплексу ім. А. Тузовського, пройшов баскетбольний турнір серед чоловічих та юнацьких команд.

  • 114

 У змаганнях взяли участь команда КДЮСШ №1 «Комети», баскетбольна Світловодська команда та команда Світловодського політехнічного коледжу. З початком гри всі баскетбольні команди гідно змагалися за першість. Вони майстерно вели м'яч, робили влучні кидки та чіткі передачі.

На завершальному етапі турніру привітали учасників змагань із заслуженою перемогою та віртуозною грою директор Світловодського МСК ім. А. Тузовського — В. Лисак, директор Світловодської КДЮСШ №1 — В. Мороз та начальник управління освіти, молоді та спорту – В. Кореняк, які завдяки підтримці меценатів В. Королю та М. Швецю, організували та вручили усім пам’ятні кубки та медалі. 

Не зважаючи на воєнний стан, завдяки військовим, наші тренери продовжують підтримувати спортивну діяльність у нашій громаді. Досвід таких зустрічей дає великий урок і команді, і тренерам, адже кожен розуміє над чим потрібно працювати, щоб команди прогресували та росли!