16 березня до нашої громади з моніторинговим візитом завітали представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє»

  • 117

16 березня до нашої громади з моніторинговим візитом завітали представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє», який є партнером ЮНІСЕФ у Кіровоградській області з реалізації проекту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні».

Метою візиту представників благодійної організації стало проведення оцінки потреб у водопостачанні, санітарії та гігієни серед освітніх та медичних закладів, аби надати можливу допомогу у вигляді: придбання матеріалів, приладів, проведення ремонтних робіт тощо.

Зокрема на зустрічі було наголошено на потребах нашої громади, а саме: потреби у водопостачанні теплої води у місцеві лікарні, а також вирішення проблем з водопостачанням, які є у смт Власівка – КВКП "Водограй".

Крім того, було наголошено на потребі відновлення водопостачання  у гуртожитки, які у майбутньому будуть відновлені задля поселення внутрішньо переміщених осіб.

Представники благодійної організації вислухали всі потреби та пообіцяли розглянути усі питання, а також особисто здійснили виїзд на проблемні об’єкти для фотофіксації ситуації.

Дякуємо БО «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» за візит та за оцінку потреб нашої громади. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Разом до Перемоги!