Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні біля Світловодської лікарні висадили фруктові дерева.

Дата: 17.04.2023 15:23
Кількість переглядів: 468

     Працівники лікарні спільними зусиллями сьогодні висадили близько 70 фруктових дерев біля КНП «Світловодська ЦРЛ». Серед таких дерев були: яблуні, груші, сливи, алича та пару дерев черешень.

     Як зазначає головний лікар Світловодської ЦРЛ, що така ідея висаджування дерев виникла завдяки всеукраїнській акції «Сади Перемоги».

     Кожне нове дерево – це нове життя. Тому дуже символічно, що такі дерева були висаджені біля лікарні, вони стануть символом відродження, віри в Перемогу та незламності українського народу.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь