Кіровоградська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Світловодську відбувся відкритий турнір з дзюдо серед юнаків 2010-2015 років народження.

Дата: 29.05.2023 10:46
Кількість переглядів: 102

Проходив турнір на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1(директор В. Мороз).

230 учасників віком від 8 до 13 років з’їхалися із міст Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Кременчука, Горішніх Плавнів, Смоліного та Полтави, аби визначити найвправніших бійців.

Світловодську громаду на турнірі представляли вихованці КДЮСШ №1 – тренер Рудольф Матвєєв.

Турнір відкрили традиційно виконанням Гімну України та хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих на війні українців.

На урочистому відкритті змагань були присутні: майстри спорту з дзюдо Сергій Петров та Леонід Керекеша, старший тренер України з дзюдо серед молодших кадетів Андрій Бурун, а також директор КДЮСШ №1 Василь Мороз та директор спорткомплексу ім. А. Тузовського Володимир Лисак.

Наші юні дзюдоїсти показали свій професіоналізм та підготовку до турніру, завдяки чому посіли свої переможні місця.

Чемпіонами турніру стали: Кравченко Денис, Осиченко Захар та Мотанцев Артур.

Срібло здобули: Романченко Артур, Задніпрянець Іван, Габенко Кирило, Ляпун Володимир, Васильченко Сергій та  Ґарбуз Олександр.

Бронзу отримали: Суржок Дмитро, Качан Нікіта, Гончаренко Глєб та Сергалієв Максим.

На завершення турніру переможцям вручили кубки, медалі та грамоти за здобуті місця.