Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи може монтажник санітарно-технічних систем і устаткування отримати ваучер для підвищення кваліфікації?

Дата: 14.08.2023 10:57
Кількість переглядів: 69

 

Так, може.

    Насамперед зазначимо, що, відповідно до пункту 2.4 професійного стандарту “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 08 жовтня 2019 року № 1476, навчання монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на курсах підвищення кваліфікації встановлюється, як правило, з періодичністю не рідше, ніж 1 раз на 5 років.

У разі якщо цей монтажник належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія монтажника санітарно-технічних систем і устаткування належить до професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації монтажник може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Корисну інформацію щодо отримання ваучера можна отримати у розділі “Отримати ваучер” на вебсторінці обласного центру зайнятості, посилання тут https://kid.dcz.gov.ua/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook                 10 серпня 2023 року http://surl.li/kbhgg

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь