Міжнародна допомога для переселенців Світловодської громади.
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні надали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Світловодській громаді.
Гуманітарний вантаж складався з непродовольчих наборів: матраци, розкладні стільці, ліхтарі, кухонний набір та постільні набори.
Видачу гуманітарної допомоги організували працівники управління соціального захисту населення разом із представниками МОМ.
Маємо зауважити, що видавали гуманітарну допомогу представники організації, виключно тим ВПО, кого обрали самі, — у пріоритеті були сім’ї багатодітні та люди з обмеженими можливостями. Всього було роздано 162 пакунка з допомогою.
Варто зазначити, що управління соціального захисту населення попередньо надали списки сімей ВПО, які проживають у нашій громаді, міжнародній організації, аби вони мали змогу поспілкуватися з усіма та визначити потреби кожного.
Дякуємо, друзі! Цінуємо вашу турботу й підтримку.