До Світловодської міської ради завітали колядники
Дата: 25.12.2023 12:27
Кількість переглядів: 156
Зранку, 25 грудня до Світловодської міської ради завітали учні Світловодських ліцеїв та студенти Світловодського політехнічного фахового коледжу із різдвяними колядками під музичний супровід та найкращими привітаннями.
У святкових костюмах, із Вифлеємською зіркою та радісним блиском в очах діти колядували на добро, щастя та злагоду, бажали щасливих свят і якнайшвидшої перемоги нашій славній Україні.
Міський голова Андрій Маліцький від імені виконавчого комітету привітав усіх присутніх із різдвяними святами, подякував дітям та молоді за продовження і збереження різдвяних традицій, чудові віншування та побажання.
Зокрема, на знак вдячності колядники отримали солодкі подарунки.
Дякуємо всім за гарний початок робочого тижня та гарні побажання.