Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи мають роботодавці інформувати центр зайнятості при масовому вивільненні працівників внаслідок неможливості забезпечення їх роботою?

Дата: 21.03.2024 11:11
Кількість переглядів: 80

Так, мають.
Нагадаємо, що трудовий договір з ініціативи роботодавця може бути розірваний також у випадку неможливості забезпечення працівника роботою, визначеною цим договором, у зв’язку із знищенням (відсутністю) виробничих, організаційних та технічних умов, засобів виробництва або майна роботодавця внаслідок бойових дій (п.6 ч.1 ст. 41 Кодексу законів про працю України).
Відповідно до статті 50 Закону України “Про зайнятість населення” роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центрам зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників з вищевказаної причини. Зазначена інформація має подаватися роботодавцем  не пізніше ніж за 10 календарних днів до вивільнення.
Все про форми звітності роботодавців до служби зайнятості читайте на вебсайті Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/rkoq
Усе про додержання законодавства під час воєнного стану у форматі «запитання-відповіді» дивіться на вебсторінці Держпраці, посилання тут https://dsp.gov.ua/faq/
Є інші питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 
#Електронний_кадровий_клуб

Фото без опису
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь