Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Світловодську провели толоку в рамках Всеукраїнської акції «Чисте довкілля»

Дата: 06.04.2024 17:42
Кількість переглядів: 132

Сьогодні в парку імені Т. Г. Шевченка на толоку зібралися працівники виконавчого комітету разом з міським головою Андрієм Маліцьким, представники молодіжної та громадської ради, а також активні мешканці міста, як діти, так і дорослі. 

Озброївшись необхідним інвентарем, присутні із задоволенням приводили в належний стан ділянки парку. Усі разом активно збирали гілля та сміття.

Зокрема, до прибирання було залучено техніку СМКП «КПП», яка вивозила зібране гілля та сміття з парку. 

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до корисної справи! Також закликаємо мешканців нашої громади долучитися до прибирань, щоб наш дім був чистим і затишним. Кожен може проявити ініціативу і привести до ладу не тільки своє подвір’я, але і прилеглу територію біля будинку.

Ми — разом! Спільними зусиллями обов’язково переможемо.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь