Молодіжна рада продовжує брати активну участь у заходах
Днями представники Молодіжної ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради долучилися до обласного заходу діалог-хакатон «Створюємо якісну молодіжну програму в громаді», який проходив у м. Кропивницький.
Під час заходу учасники отримали безліч корисної інформації про стратегію розвитку молодіжної політики та активізації молодіжної роботи, сучасні підходи до розробки та реалізації молодіжних програм, а також про обласну молодіжну програму та молодіжну адвокацію та залучення молоді до розробки молодіжних програм.
Зокрема, приємним бонусом для молоді були кава-брейки та смачний обід.
Захід організований у рамках проекту «Хаб стійкості молодіжних центрів та просторів Кропивниччини» Агенція сталого розвитку «Хмарочос» виконує в рамках грантової програми «ТРИМАЙ», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку КfW. Партнер проєкту — Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.
Фото: Молодіжна рада при виконавчому комітеті Світловодської міської ради