Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційне повідомлення Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України

Дата: 20.05.2024 13:59
Кількість переглядів: 78

 

 

Інформаційне повідомлення

Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про продаж об`єкта малої приватизації – окремого майна – вбудованого приміщення офісу загальною площею 76,2 кв. м,                    за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, м. Світловодськ,                         вул. Героїв України, 1, приміщення 1

 

  1. Інформація про об’єкт приватизації.

 

Найменування об’єкта приватизації: вбудоване приміщення офісу загальною площею 76,2 кв. м (далі – Об’єкт приватизації).

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Олександрійський (Світловодський)* р-н,  м. Світловодськ, вул. Героїв України (Леніна)**, 1, приміщення 1.

Назва та контактні дані балансоутримувача: Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області*** (код за ЄДРПОУ 20632802), адреса:                  Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7А, телефон +38 (0522) 33 03 28.

 

Відомості про об’єкт (нерухоме майно):

Назва

Місцезнаход-ження

Загальна площа, (кв.м)

Реєстраційний номер

Функціона-льне викори-стання

Підстава виникнення права власності

Форма власності та власник/орган управління

Вбудоване приміще-ння офісу загальною площею 76,2 кв. м

Кіровоград-ська обл., Олександрій-ський (Світловодсь-кий)* р-н,
м. Світловодськ, вул. Героїв України (Леніна)**, будинок 1, приміщення 1

 

76,2

1286829935109

1220.1 –Будівлі органів державного та місцевого управління

Витяг з Державного реєстру речових прав від 13.07.2023, індексний номер витягу 339019742

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 07.12.2023, номер інформаційної довідки 357491827

Державна, Пенсійний фонд України,

(код за ЄДРПОУ 00035323)

              * згідно з постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» Світловодський район ліквідовано та утворено Олександрійський район у складі, в тому числі, територій Світловодської міської територіальної громади.

              ** згідно з рішенням Світловодської міської ради Кіровоградської області шостої сесії сьомого скликання від 14 січня 2016 року №79 «Про перейменування вулиць, провулків міста Світловодська» вулицю Леніна перейменовано на вулицю Героїв України.

              *** Відповідно до постанови КМУ від 27.12.2022 №1442 «Питання припинення Фонду соціального страхування України та управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області було реорганізовано шляхом приєднання до Пенсійного фонду України. На підставі передавального акту від 09.05.2023 вбудоване приміщення офісу загальною площею 76,2 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н,                м. Світловодськ, вул. Героїв України, 1, приміщення 1, було передано Головному управлінню Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, як правонаступнику усього майна, майнових, немайнових прав та обов`язків.

 

Об`єкт приватизації – вбудоване приміщення офісу загальною площею 76,2 кв. м, знаходиться на першому поверсі триповерхового житлового будинку, яке у відповідності з даними технічного паспорту складається із дев’яти приміщень: основні приміщення
площею 19,4 кв. м, площею 19,2 кв. м, площею 13,1 кв. м, площею
8,6 кв. м та допоміжних приміщень: площею 5,4 кв. м, площею 3,5 кв. м, площею 2,9 кв. м, площею 2,7 кв. м, площею 1,4 кв. м. Наявні: електропостачання, водопостачання та каналізація.

Доступ до приміщення здійснюється через окремий зовнішній вхід.

Станом на 01.05.2024 Об’єкт приватизації в оренді не перебуває.

 

  1. Інформація про аукціон.

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону:  04 червня 2024 року.

Після опублікування інформаційного повідомлення електронна торгова система автоматично встановлює для кожного електронного аукціону дату та час його проведення.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

 

Приватизація Об’єкта приватизації здійснюється відповідно до вимог законів України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами).

Покупець Об’єкта приватизації повинен відповідати  вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами).

 

Стартова ціна об’єкта для:

- аукціону без умов – 78 644,04 гривні (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 39 322,02 гривні (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 39 322,02 гривні (без урахування ПДВ);

- повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (у разі якщо аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій буде визнано таким, що не відбувся, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами))
39 322,02
гривні (без урахування ПДВ).

 

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

 

Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону без умов – 15 728,81 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 7 864,40 гривні (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 7 864,40 гривні (без урахування ПДВ);

- повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 7 864,40 гривні (без урахування ПДВ).

 

Для об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

- 50 відсотків стартової ціни об’єкта приватизації;

- 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення.

 

Розмір реєстраційного внеску: 1 420,00 гривень.

 

  1. Додаткова інформація.

 

Найменування та ідентифікаційні коди за ЄДРПОУ одержувачів платежів, номери банківських та казначейських рахунків за стандартом IBAN у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків (їх частини), реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об’єкти.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні) та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

у національній валюті:

Одержувач: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Рахунок:UA958201720355549003000055549 (для перерахування реєстраційного внеску, плати за участь в електронному аукціоні та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт малої приватизації – вбудоване приміщення офісу загальною площею 76,2 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н,                  м. Світловодськ, вул. Героїв України, 1, приміщення 1.

Рахунок: №UA748201720355219003000055549 (для перерахування гарантійного внеску (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні)).

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ.

Код за ЄДРПОУ: 42767945.

Призначення платежу: (обов’язково вказати за що та за який об’єкт перераховуються кошти).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 10.00 до 16.00 за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 1, приміщення 1, за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача.

Контактна особа: представник балансоутримувача – начальник відділу обслуговування громадян №5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління – Чабанюк Анна Ігорівна, телефон +38 (097) 331 09 72, адреса електронної пошти: gu@kr.pfu.gov.ua.

Найменування особи організатора аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, адреса: м. Дніпро, вул. Центральна, 6.

Представник організатора аукціону: Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Княгині Ольги, 2, адреса вебсайту: https://www.spfu.gov.ua/ua/regions/kirovohrad.html.

Час роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

 Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу приватизації, корпоративного управління та  контролю договорів купівлі-продажу Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Медведєва Юлія Василівна, телефон для довідок: (0522) 33 24 00, адреса електронної пошти: kropyvnytskyi@spfu.gov.ua.

 

  1. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

 

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу Об’єкта приватизації: наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 08.05.2024 № 12/01-143.

 

Унікальний код, присвоєний Об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: RAS001-UA-20240125-22759.

 

Період між:

- аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни: 6 робочих днів від дати оголошення аукціону;

- аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 6 робочих днів від дати оголошення аукціону;

- аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій та повторним аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 6 робочих днів від дати оголошення аукціону.

 

 

Мінімальний крок для:

- аукціону без умов 786,44 гривень;

- аукціону із зниженням стартової ціни – 393,22 гривні;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 393,22  гривні;

- повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 393,22  гривні.

 

Місце проведення аукціону: аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Посилання на аукціон  https://prozorro.sale/auction/SPE001-UA-20240511-76631/

                   ____________________________________________________

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь