Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи забезпечується учасник бойових дій місцем проживання на період профнавчання?

Дата: 10.06.2024 08:23
Кількість переглядів: 61

Так, забезпечується (за певної умови).

Відповідно до пункту 19 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984, у разі вибору здобувачем освіти для проходження професійного навчання закладу освіти, що розташований не за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування), такий здобувач освіти забезпечується місцем проживання на період професійного навчання. Відносини щодо цього оформлюються договором між здобувачем освіти та закладом освіти.

Примітка. Ознайомитися з іншою інформацією щодо проекту (поширені питання-відповіді) можна на вебсторінці Державного центру зайнятості.

 

https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu

Фото без опису

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь