🕯 Світла пам’ять Герою України — Сергію Петровичу Капітану
Світловодська громада з глибоким сумом і болем у серці повідомляє про загибель нашого земляка, Захисника України —
Сергія Петровича Капітана,
07 листопада 1981 року народження, мешканця міста Світловодськ.
Сергій народився і виріс у Світловодську. Навчався у Світловодській загальноосвітній школі №2, закінчив 9 класів. Після школи вступив до Світловодського професійно-технічного училища №5, де здобув фах столяра та отримав диплом у 2000 році.
Упродовж життя Сергій Петрович був працьовитою, відповідальною людиною. Працював:
у 2004 році почав працювати — оператором на підприємстві ПКФ «Каскад»;
з 2010 року — машиністом пакувальних машин на підприємстві «Королівський Смак», згодом — оператором харчової продукції;
після звільнення у 2015 році за власним бажанням працював машиністом пакувальної машини на приватному підприємстві «Лукас»;
у 2018 році — формувальником залізобетонних виробів та конструкцій;
з 2019 року — машиністом автомобілерозвантажувача на дільниці «Елеваторний комплекс» ТОВ «Гідросенд».
30 листопада 2024 року Сергій був призваний на військову службу до лав Збройних Сил України.
Наш Герой проходив службу на посаді
стрільця — номера обслуги 1-го десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу 10-ї десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону.
Мужньо та до кінця виконавши військовий обов’язок, Сергій Петрович Капітан загинув 07 березня 2025 року під час виконання бойового завдання в ході оборонних бойових дій у районі села Костянтинопіль Волноваського району Донецької області.
У Героя залишилися дружина та маленький син.
Сергій був світлою, щирою людиною — добрим, відкритим, життєрадісним, дуже любив природу, родину. Він був турботливим чоловіком і люблячим батьком, для якого сім’я завжди була найбільшою цінністю.
Світловодська громада схиляє голови у скорботі.
Ми ніколи не забудемо його подвиг.
Вічна пам’ять і слава Герою.
🕯🇺🇦









